Wyniki

Ranking lokalnych

M Drużyna Pkt. Czas Zadania
1. Uniwersytet Warszawski 2 7 19:34:34 B   *H   A   *E   J   G   6*D
Tomasz Kulczyński
Jakub Łącki
Piotr Mikulski
2. Uniwersytet Warszawski 3 5 14:04:54 B   H   ****A   ****D   G
Karol Kurach
Krzysztof Pawłowski
Michał Pilipczuk
3. Uniwersytet Warszawski 4 5 15:18:33 B   ***H   J   ***A   G
Piotr Niedźwiedź
Wojciech Śmietanka
Wojciech Tyczyński
4. Jagiellonian TBA 5 15:47:24 *A   *H   D   **B   **G
Rafał Józefowicz
Robert Obryk
Jonasz Pamuła
5. Uwr1 5 16:39:46 *B   H   *G   **A   **J
Władysław Kwaśnicki
Przemysław Uznański
Mateusz Rukowicz
6. Jagiellonian WKZ 5 17:14:25 **B   **H   ***D   J   A
Marek Wróbel
Kamil Kraszewski
Paweł Zaborski
7. UWr2 5 19:54:41 ***D   **H   **B   *A   *J
Elżbieta Dłutowska
Tomasz Gogacz
Piotr Caban
8. Jagiellonian Black Hole 4 10:36:25 B   **A   **D   **H
Mateusz Kwiatek
Jan Hązła
Filip Wójciak
9. UWr3 4 11:11:18 D   A   *J   *H
Marcin Babij
Jarosław Gomułka
Paweł Pająk
10. Jagiellonian RAP 4 13:40:06 *B   5*H   *A   **G
Alan Meller
Rafał Pytko
Piotr Zieliński
11. AGH-UST 1 4 15:59:21 *B   *D   ***H   *A
Daniel Czajka
Marcin Skotniczny
Krzysztof Magiera
12. Politechnika Poznańska 1 4 16:38:49 ***A   *G   5*E   H
Sławomir Wałkowski
Tomasz Żurkowski
Adam Gawarkiewicz
13. Uniwersytet Warszawski 5 4 17:14:04 **B   *H   **A   ****D
Damian Karasiński
Michał Jastrzębski
Błażej Osiński
14. Uniwersytet Warszawski 1 4 19:14:31 **B   **H   17*A   D
Marcin Andrychowicz
Marcin Kościelnicki
Maciej Klimek
15. UMK 1 3 9:48:47 B   **A   **J
Sławomir Krysztowiak
Adam Czachorowski
Michał Gawarkiewicz
16. UWr4 3 12:55:32 *H   J   *D
Przemysław Pietrzkiewicz
Piotr Kieć
Marcin Dublańśki
17. Politechnika Warszawska 1 2 3:50:49 B   H
Krzysztof Krygiel
Wojciech Frączek
Błażej Marcinkiewicz
18. Jagiellonian Furniture 2 6:37:20 B   9*D
Radosław Kożuch
Dominik Dudzik
Dominik Kempa
19. UMK 2 2 8:09:28 **B   J
Marek Nowicki
Łukasz Siewierski
Piotr Gabryjeluk
20. Politechnika Poznańska 2 2 8:34:18 **H   *J
Piotr Biliński
Wojciech Mruczkiewicz
Marcin Szubert
21. WSB-NLU 1 3:23:17 ***B
Leszek Smaga
Konrad Łopata
Przemysław Janiczek
22. Silesian Engineers 1 3:36:04 *H
Mateusz Gajczewski
Tomasz Łakota
Mateusz Brzeszcz
23. Politechnika Poznańska 4 1 4:27:11 B
Mateusz Matela
Sebastian Kochman
Maciej Kokociński
24. Politechnika Poznańska 3 1 4:41:09 **A
Witold Szymaniak
Jan Lamecki
Artur Dwornik
25. Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej 1 1 4:53:59 B
Katarzyna Krawczyk
Paweł Guz
Patryk Grela
26. Politechnika Białostocka 1 1 4:59:31 ****H
Jakub Muszyński
Karol Kalinowski
Marcin Koźniewski
27. Politechnika Gdańska 2 1 6:02:56 ****H
Maciej Królicki
Tomasz Blukis
Tomasz Tretkowski
28. Politechnika Gdańska 1 1 6:30:08 8*H
Marcin Sasinowski
Maciej Nowakowski
Adam Bukowski
29. Politechnika Opolska 1 1 6:38:26 6*D
Przemysław Perkowski
Krzysztof Rudlicki
Adrian Czerny
30.Politechnika Śląska 3
Michał Płachta
Marcin Strzelczyk
Piotr Wyrobek
30.UMK 3
Piotr Trzciński
Łukasz Górski
Przemysław Krysztowiak
30.Politechnika Wrocławska 1
Krzysztof Pieńkowski
Adam Schaefer
Michał Szumski
30.Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej 2
Anna Gajos
Artur Dołba
Michał Charmas
30.Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych 1
Grzegorz Wierzowiecki
Piotr Turek
Kacper Kościeński
30.AGH-UST 2
Przemysław Gajda
Piotr Gurgul
Marcin Sieniek
30.AGH-UST 3
Paweł Borkowski
Przemysław Głowacki
Łukasz Wiatrak
30.Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej 3
Radosław P.
Daniel Skalski
Paweł Trynkiewicz
30.Akademia Ekonomiczna 1
Michał Burzyński
Szymon Bortel
Grzegorz Głowacki
30.Politechnika Białostocka 2
Jakub Ignaciuk
Konrad Średziński
Michał Pilch
30.Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy 1
Kiełpiński Wojciech
Gwizdała Rafał
Rumiński Dariusz
30.Uniwersytet im. Adama Mickiewicza 2
Szczepan Gawkowski
Patryk Żywica
Piotr Sienkiewicz
30.Politechnika Łódzka 2
Grzegorz Graczyk
Paweł Tarasiuk
Andrzej Stasiak
30.Politechnika Łódzka 1
Konrad Jojczyk
Daniel Moliński
Michał Moroz
30.Politechnika Warszawska 2
Tomasz Dąbrowski
Michał Dębski
Kuba Kotur
30.(de)bugbusters
Leszek Kłosowicz
Paweł Malinowski
Kamil Karczmarczyk
30.WWSI
Maciej Boniecki
Tomasz Nowakowski
Marcin Cybulski
30.AGH-UST 4
Jarosław Głowacki
Jarosław Czyżewski
Wojciech Mazur
30.TripleCore
Marcin Tanistra
Mateusz Gołąb
Krzysztof Kral
30.Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych 2
Michał Szymerski
Michał Karnicki
Michał Makaruk
30.Uniwersytet im. Adama Mickiewicza 1
Marcin Witkowski
Marcin Czyżyk
Łukasz Witkowski
30.Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy 2
Czekajewski Filip
Możejko Marcin
Grzybowski Bartosz
30.Politechnika Szczecińska 1
Mateusz Bożykowski
Artur Karczmarczyk
Rafał Rychcicki
30.Politechnika Wrocławska 2
Szymon Wilczek
Andrzej Andrzej
Michał Giniewicz


Ranking zdalnych

M Drużyna Pkt. Czas Zadania
1. gawry 7 19:23:38 H   **B   *D   *A   ***G   *J   ****E
Pawel Gawrychowski
2. Homomorfizm 7 21:01:03 *B   A   D   *J   *H   *G   *I
Jakub Wojtaszczyk
Tomasz Idziaszek
3. Misiaki Pysiaki 5 13:34:28 D   *B   ***H   J   ****A
Dawid Dąbrowski
Mateusz Litwin
Jakub Pachocki
4. UWr_PMP 5 16:29:33 **B   *H   *D   ***A   *G
Marta Ziobro
Paweł Olchawa
Paweł Ledwoń
5. Ptak 4 10:27:34 B   **H   ***D   ***A
Jan Ptak
6. Fajna nazwa 4 16:22:55 H   ***B   ****A   5*G
Jarosław Błasiok
Tomasz Kociumaka
Jakub Oćwieja
7. UWr_FPM 4 16:43:38 **B   ****H   ***D   6*A
Filip Mróz
Piotr Młynarczyk
Mateusz Piwnicki
8. Daemons 4 16:53:29 **D   ****B   *A   *J
Tomasz Kleczek
Adam Polak
Michal Sapalski
9. Kernel Panic 3 9:49:24 D   5*H   **B
10. uwr-tf 2 3:44:14 **B   D
Tomasz Górzny
Filip Sieczkowski
11. xyz 2 5:32:17 **H   ***D
12. Tarnów Masters 2 7:30:41 *H   *B
Łukasz Marecik
Marcin Drużkowski
13. UWr17 2 7:36:04 7*B   **H
Krzysztof Templin
Rafał Sokołowski
14. UJ ZASPALI 1 1:06:59 B
Konrad Głowacki
Robert Szczelin
Tomasz Zmarz
15. MYK 1 1:53:03 ***D
Krzysztof Jamróz
Adam Kunysz
16. Guarana Team 1 2:14:58 ***B
Jakub Adamek
Jacek Szmigiel
Paweł Wanat
17. czarny_dom 1 3:33:34 D
jan nowak
18. sometwo 1 4:40:00 ****B
sometwo
19. To tylko ja 1 5:30:22 7*H
Ania Piekarska
20. newfags 1 6:21:41 13*A
Adrian Jaskółka
Robert Kozikowski
Michał Makarewicz